Start Rozrywka Film „Moje wspaniałe życie” wchodzi do kin!

Film „Moje wspaniałe życie” wchodzi do kin!

przez Nysa Hot

Już jutro film nakręcony w Nysie będzie mieć swoją ogólnopolską premierę. „Moje wspaniałe życie” podbiło serca krytyków i publiczności festiwali filmowych. Teraz produkcję będzie mógł zobaczyć każdy.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu film był prezentowany w nyskim kinie podczas specjalnej nyskiej premiery, na której pojawili się twórcy i aktorzy.

Do Nysy przyjechali reżyser i scenarzysta Łukasz Grzegorzek, odtwórczyni głównej roli Agata Buzek, aktor Jacek Braciak i producentka Natalia Grzegorzek.

– „Moje wspaniałe życie” wchodzi do kin w całej Polsce już w najbliższy piątek (29 października), a Nysa wypadła w filmie lepiej niż wspaniale! Wciąż w sercu mamy mieszkańców miasta, niezwykle pomocnych, gościnnych i otwartych – informuje Koskino Film Production.

My już oglądaliśmy i zdecydowanie polecamy! Żeby nie spoilerować, napiszemy tylko, że to świetnie zagrana i opowiedziana historia, w której wątki dramatyczne i komediowe przeplatają się ze sobą, tworząc spójną całość, która skłania do refleksji, ale i pozwala się odprężyć przy inteligentnie podanych scenach humorystycznych.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź