Start Hot Film z nysanką Kamilą Urzędowską możemy już oglądać w kinach!

Film z nysanką Kamilą Urzędowską możemy już oglądać w kinach!

przez Nysa Hot

Od wczoraj na ekranach kin możemy oglądać film „Chłopi”. Dla nas to ciekawe w dwójnasób – nie dość, że film to polski kandydat do Oscara, to główną rolę gra w nim nysanka Kamila Urzędowska.

Opis filmu

Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.

Nasza redakcja także wybiera się do kina. Na pewno na portalu Nysa Hot pojawi się krótka recenzja filmu. O karierze Kamili Urzędowskiej porozmawiamy też na antenie RADIO HOT Nysa.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź