Start Lifestyle Fitness na plaży!

Fitness na plaży!

przez Nysa Hot

Już w przyszłym weekend warto zarezerwować sobie czas na maraton fitness, który odbędzie się nad Jeziorem Nyskim. Wydarzenie już 22 maja.

Aktywnie nad Jeziorem Nyskim

– Wspólnie z ośrodkiem AKWA Marina chcemy wyjść naprzeciw wszystkim wypoczywającym nad naszym pięknym jeziorem. W związku z tym, że na co dzień promujemy zdrowy tryb życia, chcemy zachęcić do aktywnego plażowania!

-Treningi na piasku mają inną specyfikę niż te w pomieszczeniach, dlatego warto się sprawdzić, a co najważniejsze zadbać o poprawę swojej kondycji fizycznej. Ćwiczenia będą różnorodne, przy tych trudniejszych zawsze będą ukazane alternatywy!– zaprasza Sonia Dziergas, trenerka, współorganizatorka projektu.

Wyjątkowy sezon

-Czeka nas wyjątkowy sezon turystyczny w Ośrodku Wypoczynkowym AKWA Marina. W dobie pandemii, ruch okaże się prawdziwym lekarstwem na nasze zmartwienia. Pomysł na aktywne plażowanie pojawił się już rok temu i szukaliśmy Partnera. Nasze pomysły przypadły do gustu Klubowi Fitness Sonia Dziergas. Wspólnymi siłami udowodnimy, że wypoczynek może być aktywny, a plaża to nie tylko miejsce do opalania, lecz może stać się największą sala gimnastyczną, w której odzyskamy formę.

-Zawsze podobały nam się takie miejsca wypoczynkowe, na których w pewnym momencie pojawiali się trenerzy i w rytm muzyki prowadzili zajęcia. Wczasowicze wstają z koców, ręczników i z uśmiechem na twarzy wykonują rzetelnie każde z ćwiczeń. Mam wielką nadzieję, że po sezonie, każda Kobieta będzie zadowolona z swojej figury, a Panowie z wyjątkowo urzeźbionego kaloryfera na brzuchu. – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

Zobacz wydarzenie na Facebooku – https://www.facebook.com/events/245602377362325?ref=newsfeed

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź