Start Na sygnale Flyman znów w Nysie!

Flyman znów w Nysie!

przez Nysa Hot

Już w ten weekend będziemy świadkami pokazów mistrza! Słynny Tommy Flyman zaprezentuje się na swoim hydro odrzutowcu. Wszystko w ramach pokazów przy okazji III tegorocznej eliminacji Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. 

Potężne i szybkie skutery co roku przyciągają nad Jezioro Nyskie wielu widzów sportów motorowodnych. Nie inaczej będzie tym razem, a dodatkowym smaczkiem będzie pokaz Flyboard w różnych stylach. Za sprawą JetLife Team na pewno zapragniecie sami spróbować sił w tej dyscyplinie.

Gorąco zachęcamy do kibicowania zawodnikom, którzy zaprezentują się w ten weekend nad nyskim akwenem. Będzie wiele nyskich akcentów. Przypomnijmy, że w generalce w klasie runabout open medalu broni prezes Jetski Nysa, Janusz Stajak. W sobotę początek zawodów po kontroli technicznej zaplanowano na 10.00, ale wielkie ściganie zacznie się na dobre po treningach, około do godziny 12.15. Przed pierwszym wyścigiem zobaczymy pokaz flyboard. Kolejne odbędą się w przerwach między zaplanowanymi wyścigami.

Współorganizatorami zawodów motorowodnych są Jetski Nysa, Gmina Nysa oraz Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź