Start Lifestyle Food trucki nad jeziorem. Będzie też scena!

Food trucki nad jeziorem. Będzie też scena!

przez Nysa Hot

Kolejny ciekawy pomysł Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.  Pisaliśmy już o planowanych imprezach i wydarzeniach (Będzie Festiwal Pierogów nad jeziorem!). Wkrótce nad jeziorem ma też powstać strefa gastronomiczna z food truckami. 

– W okolicach wiaty grillowej trwają obecnie przygotowania terenu pod punkty gastronomiczne. – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka AKWA Marina. – Miejsce zostanie wyposażone w przyłącze do bieżącej wody i energii eklektycznej, aby każdy food truck mógł w pełni skorzystać ze swoich możliwości.

W strefie będzie od 8 do 12 food trucków. Zostaną ustawione w literę U. W środku ma być miejsce pod stoliki, ławeczki, i leżaki. Będą girlandy i scena, na której planowane są m.in. wieczory z karaoke.

Ośrodek zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców do współpracy – kontakt pod nr tel. 887 871 602, lub mailowo k.lis@wikakwa.pll.bogdanowski@wikakwa.pl.

Powiązane artykuły

1 komentarz

KRZYSZTOF 2 lutego 2021 - 18:20

A co z tymi przedsiębiorcami którzy cały rok płacą za swoje stałe lokale a wy wpuścicie tylko na sezon food traki

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź