Start Aktualności Food Trucki powracają do Nysy!

Food Trucki powracają do Nysy!

Budki na kółkach spod znaku Gorilla Events znów w Nysie

przez Nysa Hot

Food trucki znów w Nysie. Tym razem weekend dla smakoszy pod Halą Nysa odbędzie się w dniach 17-19 września. To zdecydowanie jedno z ulubionych wydarzeń mieszkańców w kalendarzu imprez plenerowych.

Weekend z food truckami już we wrześniu

Na wiosnę hitem była budka z daniami rodem z Karaibów oraz azjatyckie smaki. I tym razem organizatorzy na pewno zaskoczą nas nowymi pomysłami. Jak mówi Piotr Kapel z Gorilla Events – nie zabraknie też klasyki, burgerów na wypasie, czy greckich przysmaków, lecz od innych dostawców niż poprzednio. Nysa na foodtruckowej mapie Polski zawsze dobrze się kojarzy. Przed nami budki na kółkach pojawią się w Brzesku. W obydwu miejscowościach zorganizowana zostanie mini gra miejska, gdzie do zdobycia, czy w tym przypadku do znalezienia będą darmowe vouchery do poszczególnych food trucków.

Szczegóły niebawem na portalu nysahot.pl. Warto dodać, że jak co roku rodzimym akcentem będzie charakterystyczna przyczepa z yerba mate z Nysy. Do zobaczenia na zlocie!

Jak co roku relację z wydarzenia będzie można obejrzeć w Pulsie Regionu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź