Start Lifestyle Frajda – w kwietniu ruszą przygotowania do sezonu

Frajda – w kwietniu ruszą przygotowania do sezonu

przez Nysa Hot

Na razie nie wiadomo kiedy ruszy sezon na kąpielisku miejskim. Tu w dużej mierze czynnikiem decydującym będzie aktualna sytuacja epidemiologiczna. Agencja Rozwoju Nysy w kwietniu rozpocznie przygotowanie obiektu do przyjęcia mieszkańców i turystów, aby kąpielisko było gotowe do sezonu.

Przygotowanie obejmie m.in. konserwację urządzeń. Jak przypomina spółka ARN, w zeszłym sezonie kąpielisko Frajda odwiedziło 50 tysięcy osób. Było to co prawda dwukrotnie mniej niż w 2019 roku, ale biorąc pod uwagę okoliczności, to bardzo dobry wynik.

W ubiegłym roku, przez pandemię nie było m.in. bardzo popularnej Nocy Basenów. Czy w tym sezonie impreza się odbędzie? To w głównej mierze będzie zależeć od sytuacji epidemiologicznej.

Wkrótce na terenie kąpieliska dojdzie nowa infrastruktura sportowa. Przy boisku powstaną dwa korty tenisowe, zaś obok niecek basenowych pojawi się wodny plac zabaw z atrakcjami dla najmłodszych.

Zobacz także:

Wodny plac zabaw i korty tenisowe – nowości na Frajdzie!

Foto: ARN

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź