Start Aktualności Fura od Ekomu

Fura od Ekomu

przez Nysa Hot

W piątek (27.03) spółka EKOM przekazała jeden ze swoich samochodów służbowych Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Nysie. Zwiększy to mobilność pracowników placówki. Do dyspozycji został oddany pojazd marki Ford.

O wsparciu floty OPS-u zdecydował gminny sztab kryzysowy. Placówka kierowana przez Kamilę Ferdyn oprócz stałych osób pod opieką, pomaga również osobom, które znalazły się na kwarantannie. Wraz z Policją, Strażą Miejską i wolontariuszami codziennie docierają do około tysiąca osób, dowożąc m.in. żywność. Każdy pojazd użyczony ośrodkowi zwiększa mobilność pracowników i umożliwia szybsze dotarcie do potrzebujących.

[quote width=”auto” align=”left|right|none” border=”COLOR” color=”COLOR” title=”Zastępca Burmistrza Nysy, Marek Rymarz”]Dziękuję pracownikom naszych spółek za duże zaangażowanie. Oczywiście staramy się zapewnić im odpowiednie środki ochrony osobistej.[/quote]

Samochód przekazała prokurent firmy i główna księgowa, Lidia Tyma-Jezierska. W tygodniu został bowiem odwołany prezes firmy, Jerzy Hajduga.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź