Start Aktualności Gala 10-lecia Świata Gór

Gala 10-lecia Świata Gór

przez Nysa Hot

W piątek, 10 marca 2023 roku w Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach odbędzie się „Gala 10-lecia Świata Gór”.

Organizatorami wydarzenia są: Oddział PTTK Tryton w Nysie, Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach oraz Klub Przewodników PTTK Gwarek  przy Oddziale PTTK w Głuchołazach. Twórcą bloga podróżniczego Świat Gór jest mieszkaniec Nysy – Adrian Kołodziej, który właśnie od 10 lat promuje nasz region w internecie oraz dzieli się informacjami o swoich podróżach i działalności turystycznej.

Z okazji jubileuszu podczas spotkania będzie można usłyszeć o miłości i pasji do gór, o powstaniu bloga oraz rozwoju turystycznej działalności Adriana. Opowieść przeplatana będzie pokazami tańca orientalnego zespołu Nashita Bellydance Group oraz recitalem zespołu Czerwony Stolik.

Gwiazdą wieczoru będzie Tomasz Habdas – – twórca bloga „W Szczytowej Formie” prelegent, popularyzator turystyki górskiej, przewodnik turystyczny, autor książek: „Gdzie w góry na weekend”, „Bieszczady” oraz „Polskie góry zimą”. Tomek pracuje w firmie, która organizuje wyprawy na Kilimandżaro czy w Himalaje.

Warto wspomnieć, że wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Starosty Nyskiego Andrzeja Kruczkiewicza. Partnerami wydarzenia są: portal GóryOpawskie.eu Dawida Przyszlaka oraz blog Mana w Podróży – Natalii, Maćka oraz Tosi.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź