Start Hot Ganbanyoku odmładza i redukuje stres

Ganbanyoku odmładza i redukuje stres

przez Nysa Hot

Ganbanyoku odmładza i redukuje stres. Odpręża i wycisza umysł. To znakomity sposób na skuteczną detoksykację organizmu.

Ganbanyoku to japońskie określenie sauny skalnej która od ponad 1000 lat wykorzystuje fenomenalne działanie minerałów wulkanicznych w zwalczaniu wielu dolegliwości zdrowotnych.

Jej wyjątkowość polega na zastosowaniu oryginalnych płyt skały magmowej „ czarnej krzemionki” bogatej w kryształy minerałów, które rozgrzane do komfortowej temperatury 40 stopni C mają zdolność emitowania leczniczego promieniowania podczerwonego, tzw. głębokiej podczerwieni – głębokiego ciepła. Promieniowanie sauny przenika na 3-5 cm w głąb ciała pobudzając i aktywując wiele przemian na poziomie komórkowym.

Sauna japońska oczyszcza z toksyn i odmładza organizm. Likwiduje bóle reumatyczne , mięśniowe, eliminuje stres i napięcie. Zwalcza nadwagę i cellulit, podczas jednego zabiegu możemy stracić ok. 800 kcal! Ponadto doświadczamy działania relaksującego, przeciwbólowego i odmładzającego.

Kamień wulkaniczny podczas zabiegu emituje jony ujemne tzw. „witaminy powietrza” które wdychamy, naturalnie inhalując organizm, zwiększamy odporność i siły witalne.

Gabinet Senso Spa zaprasza – kliknij link

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź