Start Aktualności Gdzie w nowym sezonie będzie lodowisko?

Gdzie w nowym sezonie będzie lodowisko?

Agencja Rozwoju Nysy podjęła decyzję

przez Nysa Hot

Z miejskiego lodowiska wciąż będziemy mogli korzystać na stadionie Stali przy ul. Kraszewskiego. Przypomnijmy, że były plany, aby przenieść je na kąpielisko Frajda.

– Pierwotnie mieliśmy taką koncepcję ale po sugestii Adama Fujarczuka, dyrektora Gminnego Zarządu Oświaty, zdecydowaliśmy, że lodowisko zostaje na stadionie – mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.  – Chodzi głównie o szkoły, które chętnie korzystają z tego obiektu. Dla uczniów obecna lokalizacja jest po prostu dogodniejsza.

Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie lodowisko nie funkcjonowało ze względu na pandemię i obostrzenia z nią związane. Jest spora szansa, że w tym sezonie poślizgamy się jednak na lodowej tafli.

Lodowisko jest tradycyjnie uruchamiane, gdy mocniej spada temperatura powietrza. Przeważnie Agencja Rozwoju Nysy zapraszała na obiekt w listopadzie. Najprawdopodobniej tak będzie również w nadchodzącym sezonie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź