Start Aktualności Genialny umysł z SP 3 w Nysie. Kacper z najlepszym wynikiem w historii!

Genialny umysł z SP 3 w Nysie. Kacper z najlepszym wynikiem w historii!

przez Nysa Hot

5 marca w Szkole Podstawowej nr 14 w Opolu odbyła się V edycja Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego „Z chemią za pan brat” pod patronatem Prezydenta Miasta Opola i Wydziału Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Najlepszy okazał się uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie. Kacper Kierys nie tylko wygrał, ale osiągnął także rekordowy wynik.

W konkursie wzięło udział 31 uczniów z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 8a: Marcel Kowalik, Piotr Kozioł i Tymoteusz Kulpa oraz uczeń klasy 8b Kacper Kierys. Kacper Kierys okazał się najlepszy, zdobywając 40 punktów na 40 możliwych. Takiego wyniku nie udało się osiągnąć jeszcze nikomu w żadnej z edycji konkursu. Gratulujemy uczniom biorącym udział w konkursie, a szczególnie kolejnego sukcesu Kacprowi Kierysowi oraz przygotowującej go do konkursu pani Beacie Zdobylak-Zabłotni – informuje SP 3 w Nysie. 

Raz jeszcze gratulujemy i trzymamy kciuki za równie spektakularne wyniki w kolejnych konkursach.

Foto: SP 3 w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź