Start Aktualności Gmina Otmuchów wspiera sport!

Gmina Otmuchów wspiera sport!

przez Nysa Hot

Gmina Otmuchów nawiązała współpracę z lokalnymi kierowcami rajdowymi. Paweł Kadłubiak i Mariusz Dernoga będą reprezentować gminę podczas wyścigów górskich.

– Panowie mają na swoim koncie wiele sukcesów sportowych, jednak my najbardziej kojarzymy ich z akcji charytatywnych, które organizowane są na terenie Otmuchowa. Kierowcy dzięki imprezie „Drift TAXI”, pomogli niejednemu mieszkańcowi naszej gminy… Szlachetna postawa rajdowców nie mogła zostać niezauważona przez Burmistrza Miasta i Gminy Otmuchów, który postanowił objąć patronatem ich sportowe zmagania – informuje Gmina Otmuchów. 

– Cieszymy się, że już w ten weekend (20.05.2023 r.), dwa Fiaty 126p, wystartują z naszymi barwami w pierwszej rundzie wyścigów górskich BSK TECH. Organizator zaplanował 5 podjazdów na trasie liczącej 7 km. Jeśli macie Państwo ochotę pokibicować naszym, to pierwszy przejazd rusza o godzinie 10.00.

Więcej informacji dotyczących rajdu: https://www.facebook.com/bsktechwyscigigorskie

Foto: Gmina Otmuchów

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź