Start Aktualności Grupa Azoty ZAK S.A. podziękowała Sebastianowi Świderskiemu

Grupa Azoty ZAK S.A. podziękowała Sebastianowi Świderskiemu

Podziękowania dla Sebastiana Świderskiego

przez Nysa Hot

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegrała pierwszy w tym sezonie mecz na własnym parkiecie. Była to okazja do złożenia drużynie podziękowań za sukces w poprzednim sezonie, a Sebastianowi Świderskiemu – gratulacji z tytułu objęcia nowego stanowiska w PZPS.

W oficjalnym przekazaniu upominków dla zawodników i prezesa klubu uczestniczyli członkowie zarządu Grupy Azoty ZAK – prezes Paweł Stańczyk i wiceprezes Artur Kamiński, a także przedstawiciel Klub Kibica ZAKSA. Złożona na ręce Sebastiana Świderskiego pamiątkowa fotografia przedstawia widok z lotu ptaka na zakłady i Halę Azoty.

Przypomnijmy, że Sebastian Świderski został nowym prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Wkrótce zdecyduje m.in. o wyborze nowego trenera reprezentacji Polski.

Warto dodać, że Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie zwalnia tempa. Zespół wygrał trzy pierwsze mecze w sezonie bez straty seta.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź