Start Aktualności Grupa Azoty ZAK S.A. pomaga Polakom na Kresach Wschodnich

Grupa Azoty ZAK S.A. pomaga Polakom na Kresach Wschodnich

przez Nysa Hot

Spółka po raz kolejny włączyła się w akcję „Jeden naród ponad granicami”. Jest to inicjatywa Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle, która ma na celu pomoc Polakom na Kresach Wschodnich.

Pracownicy spółki przygotowali ponad 70 paczek skompletowanych na bazie list produktów, które trafią do potrzebujących rodzin. Niejednokrotnie paczki tworzono wspólnie w ramach biur, działów, wydziałów i jednostek organizacyjnych.

Grupa Azoty od lat tworzy warunki dla wolontariatu pracowniczego, ponieważ dostrzegamy ogromną chęć i zaangażowanie pracowników w niesienie pomocy potrzebującym. Ponadto stale pomagamy poprzez fundusz darowizn – na cele akcji, którą dziś podsumowujemy, nasza spółka przyznała darowiznę w kwocie 9500 zł, jako dodatkowe dofinansowanie do przygotowania paczek żywnościowych – podkreśla Paweł Stańczyk, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK.

W przedsięwzięcie stowarzyszenia corocznie włączają się szkoły, firmy i indywidualni darczyńcy. Zebrane dary trafią do naszych rodaków mieszkających na Litwie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź