Start Aktualności Grupa Azoty ZAK S.A. przyznała kolejne stypendia

Grupa Azoty ZAK S.A. przyznała kolejne stypendia

przez Nysa Hot

Grupa Azoty ZAK przyznała stypendia uczniom Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Głubczycach kształcącym się w kierunkach okołorolniczych.

9 listopada siedmioro uczniów placówki odebrało oficjalnie umowy stypendialne z rąk prezesa spółki Pawła Stańczyka.
W gronie tegorocznych stypendystów znaleźli się uczniowie kierunków: technik architektury krajobrazu – Emilia Gużda, Julia Ozimkowska, Wiktoria Wtykło i Katarzyna Zembol, technik mechanizacji i agrotroniki – Kacper Suchiński i Zygmunt Kusze oraz technik rolnik – Izabela Mincer.

Dokonujący wręczenia prezes Paweł Stańczyk zwracając się do uczniów podkreślił, jak ważne jest ich zaangażowanie w naukę dla przyszłości branży rolnej.

– Nasza spółka realizuje programy stypendialne w trzech obszarach – chemii, żeglugi śródlądowej i prowadzonych w Państwa placówce kierunkach okołorolniczych. Jest to najmłodszy z naszych programów, ale przywiązujemy do niego wielką wagę. To od Państwa naukowych rezultatów i dalszych decyzji zawodowych będzie zależało, jak będzie kształtować się przyszłość branży rolnej, do której adresowana jest lwia część naszej działalności. Dlatego już teraz, u progu Państwa karier, zapraszamy do współpracy z Grupą Azoty. Planujemy tę współpracę zacieśniać i liczymy, że w wymierny sposób przyczynimy się do nauki zawodu – mówił Paweł Stańczyk, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź