Start Aktualności Grupa Azoty ZAK S.A. ufundowała kolejne stypendia dla zdolnej młodzieży

Grupa Azoty ZAK S.A. ufundowała kolejne stypendia dla zdolnej młodzieży

przez Nysa Hot

Grupa Azoty ZAK przekazała stypendia dla przyszłych techników żeglugi śródlądowej. Wśród tegorocznych stypendystów znalazło się dwoje uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021: Karolina Krasoń oraz Dawid Czekała.

Umowy stypendialne w imieniu spółki przekazał oficjalnie Paweł Stańczyk, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK.  Kierunek technika żeglugi śródlądowej jest wyjątkowym i prestiżowym profilem działalności, zarówno pod względem logistycznym jak i turystycznym.

Jego uczniów można śmiało nazwać ambasadorami Polski i Grupy Azoty, bo podczas trwania kształcenia odbywają praktyki śródlądowe w Polsce, a także międzynarodowe kursy morskie, między innymi na jednym z najbardziej znanych żaglowców Darze Młodzieży.

Tym samym niosą w świat dobre imię naszego kraju i Grupy Azoty, stając się naszą dumą i radością. – podkreśla Paweł Stańczyk.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź