Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 16 stycznia 2026 02:59
Ważne!
Reklama

Grupa Azoty ZAK wdroży nowoczesne rozwiązania w zakresie gospodarki materiałowej

Grupa Azoty ZAK wdroży nowoczesne rozwiązania w zakresie gospodarki materiałowej


Grupa Azoty ZAK rozpoczyna współpracę z wrocławską firmą Dozamel w zakresie realizacji projektów wspierających gospodarkę materiałową. 15 grudnia strony podpisały list intencyjny zakładający wymianę wiedzy i doświadczeń, która ma zaowocować wdrożeniem w kędzierzyńskich zakładach innowacyjnego systemu szaf vendingowych.





Wdrożenie systemu szaf vendingowych, zaprojektowanego pod kątem specyficznych potrzeb zakładu produkcyjnego, ma na celu optymalizację pozyskiwania przez pracowników narzędzi i środków ochrony osobistej niezbędnych do ich codziennej pracy.

W podpisaniu listu intencyjnego wzięli udział członkowie zarządu Grupy Azoty ZAK - prezes Paweł Stańczyk i wiceprezes Artur Kamiński oraz członkowie zarządu Dozamel – Piotr Sosiński i Andrzej Dąbrowski. Odbyła się również prezentacja możliwości technicznych szaf z udziałem pracowników kędzierzyńskich zakładów, którzy są ich potencjalnymi użytkownikami.


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WandaTreść komentarza: Kto jest w komisji?Data dodania komentarza: 12.01.2026, 17:03Źródło komentarza: Tryton Nyski: zgłoszenia zamknięte, gala coraz bliżejAutor komentarza: ZytaTreść komentarza: I kto jest nominowany? Kto jest w komisji ?Data dodania komentarza: 9.01.2026, 16:30Źródło komentarza: Tryton Nyski: zgłoszenia zamknięte, gala coraz bliżejAutor komentarza: DarekTreść komentarza: Nóż z odłamywanym segmentowym ostrzem NIE JEST nożem introligatorskim.Data dodania komentarza: 5.01.2026, 14:47Źródło komentarza: Do czego służy nóż introligatorski?Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Tak tak. Zawsze mają rezerwy.Data dodania komentarza: 7.07.2025, 19:01Źródło komentarza: Groźny niż genueński nadciąga nad Polskę. Szykuje się gwałtowne załamanie pogodyAutor komentarza: Stefek K.Treść komentarza: To dlatego koło basenu nie są respektowane znaki drogowe, kierowcy parkują sobie jak im się podoba a przejechać nie można (policja chyba się boi basenowiczów jak Księży) i wieczorami wyścigi po mieście szczególnie ul. Ujejskiego oraz Rynek i drift na rondach, parkingach. Ale Oni wolą złapać kogoś na hulajnodze bądź za kradzież bułki. Niestety taka jest postawa Policji czyli dzisiejszej instytucji do zarabiania pieniędzy, a potem zdziwieni że chętnych do Nich do pracy nie ma.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 11:15Źródło komentarza: Święto Policji w Nysie – zmiany w organizacji ruchu i planowane atrakcjeAutor komentarza: MacTreść komentarza: Pan Palimąka to niech drogi po naprawia bo za IŁawą w stronę Łączek to dziura na dziurze.Data dodania komentarza: 17.06.2025, 20:54Źródło komentarza: Nowy skwer i pomnik jedności powstanie przy ul. Rodziewiczówny
Reklama
Reklama