Start Aktualności GRUPA OTMUCHÓW szuka pracowników. Sprawdź kto może aplikować

GRUPA OTMUCHÓW szuka pracowników. Sprawdź kto może aplikować

przez Nysa Hot

Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Otmuchów” i Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych „Odra” czeka w najbliższym czasie intensywny rozwój. A to za sprawą realizowanych i planowanych inwestycji, a także większych możliwości rozwoju innowacyjnych produktów, jakie daje połączenie sił lokalnej Spółki z globalnym koncernem Kervan Gida.

Nowe miejsca pracy w Nysie i Otmuchowie

Rozwój i inwestycje oznaczają nowe miejsca pracy. – Obecnie, do naszych zakładów w Nysie i Otmuchowie, szukamy kandydatów na stanowiska w obszarze produkcji tj. operatorów maszyn i pracowników produkcji, a także specjalistów w obszarze administracji: specjalistę ds. personalnych, obsługi klienta, księgowości oraz inżyniera projektu – mówi Katarzyna
Czechowska, po. Dyrektorka ds. Personalnych.

Chętni kandydaci mogą wysłać swoje CV na adres: praca@zpcotmuchow.pl lub złożyć bezpośrednio w jednym z dwóch zakładów produkcyjnych w Nysie, przy ul. Nowowiejskiej 20 oraz w Otmuchowie, przy ul. Nyskiej 21.

Więcej informacji o aktualnych ofertach pracy na stronie www.grupaotmuchow.pl w zakładce KARIERA / OFERTY PRACY.

Grupa Otmuchów mocno stawia na produkcję produktów z kategorii „żelki”. – To nie tylko żelki, które znamy z osiedlowych sklepów czy sieci handlowych, ale również te wysoce specjalistyczne – suplementy diety dostępne w aptekach – mówi Marcin Kukliński, Dyrektor Generalny ZPC. –  Można powiedzieć, że rozwój tej kategorii wymusił na nas rynek – potrzeby klientów. Już od jakiegoś czasu czuliśmy, że potrzebujemy zwiększyć wydajność, ponieważ popyt zaczął przekraczać nasze możliwości produkcyjne. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź