Start Aktualności Hajducki teatr doceniony! Nagroda dla sołectwa!

Hajducki teatr doceniony! Nagroda dla sołectwa!

przez Nysa Hot

Hajduki Nyskie zajęły II miejsce w konkursie „Piękna Wieś Opolska 2023” w kategorii „Najlepszy projekt „ za projekt „Teatr pod Gruszą”. Gratulujemy! 

– To dla nas niezwykły czas i dowód na to, że nasza ciężka praca oraz pasja zaowocowały czymś wyjątkowym. W ciągu ostatnich siedmiu lat nieustannie dążyliśmy do tworzenia spektakli, pod czujnym okiem Soni i Wojtka Meres, które poruszały różnorodne tematy. Otrzymanie tej nagrody to dla nas ogromna radość, ale również motywacja do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych umiejętności. Dziękujemy za to wyróżnienie, które jest potwierdzeniem, że nasza praca jest doceniana i ma wartość – mówi Jacek Czuchraj, sołtys Hajduk Nyskich. 

– Chcielibyśmy również podziękować naszej wspaniałej ekipie Teatralnej dzięki której Teatr pod Gruszą trwa. Chcielibyśmy także wyrazić swoją wdzięczność naszym widzom, którzy przez te wszystkie lata byli naszym najważniejszym wsparciem. To dzięki Państwu, możemy tworzyć teatr, który dostarcza rozrywki. Dziękujemy również naszym prowadzącym Soni i Wojtkowi Meres którzy pokazali nam teatr i zaszczepili w nas pasję, którą nadal pielęgnujemy. Ich doświadczenie i wiedza były dla nas bezcenne. Szczególne podziękowania dla Pani Aliny Szczerskiej za wieloletnią współpracę przy pisaniu projektów dla Hajduk Nyskich. Dziękujemy – dodaje Czuchraj. 

My także gratulujemy i już czekamy na kolejne spektakle.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź