Start Lifestyle Hajduczanie ponownie na deskach NDK

Hajduczanie ponownie na deskach NDK

przez Nysa Hot

Kto stęsknił się za grą aktorską teatru z Hajduk Nyskich, już w tym miesiącu znów będzie miał okazję zobaczyć na scenie swoich ulubieńców. 26 listopada czeka nas „Hajduckie spotkanie” w Nyskim Domu Kultury.

Taki właśnie tytuł będzie nosił najnowszy, szósty już spektakl aktorów amatorów z Hajduk Nyskich, którzy są bardzo tajemniczy i nie zdradzają nawet zarysu fabuły ich nowego przedstawienia.

– Zapraszamy, duża dawka humoru. Kim jesteśmy? A kim chcielibyśmy być? Na te pytania odpowiedzi próbują znaleźć bohaterowie spektaklu „Hajduckie Spotkanie”. Zapraszamy na euforyczną i pełną absurdu najnowszą opowieść Amatorskiej Grupy Teatralnej z Hajduk Nyskich, która pokaże zupełnie nowe oblicze hajduckiego teatru.
Uwaga – tylko dla widzów o mocnych nerwach – zapowiada Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Hajduki Nyskie.

Ostatni raz widzieliśmy Hajduczan na scenie latem. W lipcu zobaczyliśmy brawurowy spektakl „Hajducka podróż”. Swój debiut aktorski zanotował w nim Marek Rymarz. Wiceburmistrz Nysy złapał scenicznego bakcyla i zobaczymy go na scenie także i tym razem. W spektaklu tradycyjnie wystąpi też sołtys Hajduk Nyskich i radny Rady Miejskiej Jacek Czuchraj.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź