Start Aktualności Hajduki zapraszają na Święto Gruszy!

Hajduki zapraszają na Święto Gruszy!

przez Nysa Hot

Impreza w tym roku odbędzie się 29 lipca. Początek o godz. 16.00. Sołectwo jak zawsze szykuje wiele atrakcji, w tym kulinarne doznania.

Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia są pasje mieszkańców Hajduk. Będzie myśliwy, pszczelarze, pasjonaci tańca i kulinariów. A propos – jak zawsze skosztujemy rozmaitych pyszności, w tym potraw których dodatkiem lub głównym elementem będzie gruszka, jak choćby zupa gruszkowa. Nie zabraknie także słynnych hajduckich gołąbków. Palce lizać!

Będą gry i zabawy, konkursy kulinarne i sportowe, a także występ artystyczny. Tym razem w Hajdukach Nyskich pojawi się Marek Kobylarski z Polo Marco Band.  Dobrą zabawę i oprawę muzyczną zapewni DJ Majer.

Jak zawsze podczas wydarzenia będzie sporo atrakcji dla dzieci. W czasie imprezy chętnie bawią się nie tylko mieszkańcy Hajduk Nyskich, ale także przyjezdni z ościennych miejscowości.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź