Start Aktualności Harmonogram odbioru gabarytów

Harmonogram odbioru gabarytów

przez Nysa Hot

W październiku EKOM przeprowadzi kolejną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Odpady należy wystawić przed posesję nie wcześniej niż 24 godziny przed wyznaczonym w harmonogramie terminie odbioru i najpóźniej w dniu wywozu do godz. 6.30 rano.

Zabudowa jednorodzinna:

28 października

Aleja Wojska Polskiego, Andersa, Bol. Śmiałego, Bora Komorowskiego, Boya-Żeleńskiego, Bramy Grodkowskiej, Brodzińskiego, Chłopickiego, Damrota, Dekutowskiego „Zapory”, Dzierżona, Fieldorfa, Fludera, Franciszkańska, Gdańska, Grodkowska, Jagiellońska, Jagiełły, Kaczkowskiego, Kadetów II RP, Karpacka, Kołłątaja, Kombatantów RP, Kordeckiego, Kruczkowskiego, Łąkowa, Łokietka, Maczka, Mazowiecka, Morcinka, Niemcewicza, Nowowiejska, Okulickiego, Orląt Lwowskich, Oświęcimska, Pileckiego, Plebiscytowa, Podolska, Podzamcze Sek. A, Podzamcze Sek. B, Podzamcze Sek. C, Poziomkowa, Reymonta, Rochów, Rydza Śmigłego, Sendlerowej, Sonsali, Sosnkowskiego, Strzelców, Bytomskich, Szkolna, Św. Elżbiety, Torowa, Traugutta, Waryńskiego, Zagłoby, Zamoyskiego

29 października

11-go Listopada, 17 Września, 3-go Maja, Augustowska, Baczyńskiego, Bazaltowa, Bończyka, Borelowskiego, Broniewskiego, Brzechwy, Bursztynowa, Bzów, Chabrów, Chocimska, Diamentowa, Długosza, Dygasińskiego, Falskiego, Fałata, Fredry, Gałczyńskiego, Gombrowicza, Granitowa, Grudzińskiego, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Iwaszkiewicza Jeziorna, Kamienna, Karpińskiego, Kasprowicza, Kisielewskiego, Kochanowskiego Komisji Edukacji Narodowej, Konopnickiej, Korczaka, Korfantego, Kossaka, Kozarzewskiego Kozielska, Krasińskiego, Kryształowa, Krzemieniecka, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lelewela Leśmiana, Lwowska, Makuszyńskiego, Mickiewicza, Miłosza, Modrzewskiego, Nałkowskiej, Narcyzów, Niezapominajek, Nowogródzka, Opawska, Orzeszkowej, Osmańczyka, Piaskowa Piłsudskiego, Pobożnego, Pomorska, Powstańców Śląskich, Prusa, Przemyska, Pułaskiego Reja, Rodziewiczówny, Róż, Rubinowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Staffa Stanisławowska, Stawowa, Stęczyńskiego, Stokrotek, Sudecka, Św. Arnolda Janssena Tadka Jasińskiego, Tarnopolska, Tetmajera, Tuwima, Unii Lubelskiej, Wańkowicza Wasylewskiego, Wileńska, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Zawilców, Zbaraska Zwycięstwa, Zygmuntowska, Żeromskiego, Żytomierska

30 października

22-go Stycznia, Aleja Lompy, Armii Krajowej, Asnyka, Baligrodzka, Batalionów Chłopskich Bema, Bielawska, Biskupa Jarosława, Bohaterów Warszawy, Bracka, Celna, Chodowieckiego, Curie-Skłodowskiej, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Drzymały, Gierczak, Głuchołaska, Grodzka, Grzybowa, Kądziołki, Kolberga, Kolejowa, Konarskiego, Kowalska, Krakowska Kramarska, Kraszewskiego, Krawiecka, Królowej Jadwigi, Krzywoustego, Ligonia, Łukasińskiego, Marcinkowskiego , Mariacka, Matejki, Miarki, Moniuszki, Norwida, Ogrodowa Orkana, Parkowa, Partyzantów, Piastowska, Plac Katedralny, Plac Kościelny, Plac Staromiejski, Pola, Prudnicka, Racławicka, Rynek, Rynek Garncarski, Sandomierska, Sanocka, Siemiradzkiego, Skargi, Sobieskiego, Stwosza, Sucharskiego, Sukiennicza Szczecińska, Szopena, Ściegiennego, Św. Piotra, Świętojańska, Teatralna, Tkacka, Toruńska, Towarowa, Wałowa, Warszawska, Wolności, Wrocławska, Wyzwolenia, Zawiszy Czarnego Zjednoczenia , Żwirki i Wigury

31 października

Azaliowa, Berberysowa, Bociania, Braci Gierymskich, Bukszpanowa, Chełmońskiego Dunikowskiego, Eichendorffa, Głowackiego, Gołębia, Grottgera, Jaskółcza, Jastrzębia Jaśminowa, Kadłubka, Kalinowa, Karugi, Kmicica, Kolibrowa, Kościuszki, Krasickiego, Krucza, Kukułcza, Leszczynowa, Malczewskiego, Merkert, Michałowskiego, Mieczysława I-go Obrońców Tobruku, Orla, Otmuchowska, Pawlik, Pionierów, Plac Kilińskiego, Poniatowskiego Porzeczkowa, Poznańska, Prądzyńskiego, Saperska, Słowiańska, Słowicza, Sokola Szlak Chrobrego, Szymanowskiego, Ujejskiego, Witkiewicza, Wyczółkowskiego, Żurawia

1 października

Hanuszów, Regulice, Rusocin, Złotogłowice

2 października

Biała Nyska, Iława, Koperniki, Morów, Podkamień, Przełęk, Siestrzechowice

3 października

Głębinów, Goświnowice, Jędrzychów, Radzikowice, Sękowice, Skorochów

4 października

Domaszkowice, Hajduki Nyskie, Kępnica, Konradowa, Kubice, Lipowa, Niwnica, Wierzbięcice, Wyszków

Warto skorzystać również z aplikacji eco harmonogram >>> link

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź