Start Hot Helikopter LPR wezwany do 8-miesięcznego dziecka. Mimo reanimacji nie udało się go uratować

Helikopter LPR wezwany do 8-miesięcznego dziecka. Mimo reanimacji nie udało się go uratować

przez Nysa Hot

Do tego dramatu doszło 25 grudnia w Namysłowie. U 8-miesięcznego dziecka nastąpiło zatrzymanie krążenia. Mimo wysiłków ratowników i szybkiej reanimacji nie udało się go uratować. Sprawę bada Prokuratura.

24-letnia matka zgłosiła, że dziecko nie oddycha i zatruło się tlenkiem węgla. Wezwani na miejsce strażacy nie stwierdzili przekroczenia norm tlenku węgla, ani objawów zatrucia czadem u innych domowników.  Na ciele dziecka nie znaleziono żadnych obrażeń.

Obecnie prowadzimy śledztwo w sprawie, którego celem jest ustalenie wszystkich okoliczności tej tragedii. Na pewno wiemy, że rodzice dziecka byli trzeźwi, a dziecko nie miało obrażeń zewnętrznych. Obecnie trwają czynności polegające na przesłuchaniu 33-letniego partnera mamy dziecka, jednak na tę chwilę nie ma podstaw, by komukolwiek stawiać zarzuty. Przyczyny śmierci chłopczyka określi sekcja – powiedział PAP Paweł Chmielewski z KP Policji w Namysłowie.

Foto: Komenda Powiatowa PSP w Namysłowie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź