Start Aktualności Hodował marihuanę. Sam wezwał policję…

Hodował marihuanę. Sam wezwał policję…

przez Nysa Hot

To nietypowa historia kryminalna. Policjanci zatrzymali 32-latka podejrzanego o uprawę narkotyków. Mieli ułatwione zadanie, gdyż ten… sam do nich zadzwonił.

-Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zostali powiadomieni przez jednego z mieszkańców, że dostał podejrzanego sms-a z załączonym linkiem. Z jego treści wynikało, że ma wykonać dopłatę do paczki. W związku z podejrzeniem próby oszustwa funkcjonariusze pojechali do jego miejsca zamieszkania.- informuje opolska Policja. –Po wejściu do środka funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. W pokoju znaleźli namiot, który był wyposażony w zasilanie elektryczne i wentylację.

Jak się okazało, wewnątrz znajdowały się krzewy konopi. Policjanci zabezpieczyli rośliny oraz sprzęt służący do ich uprawy.  Zatrzymany 32-latek usłyszał już zarzuty. Może trafić do więzienia nawet na trzy lata.

Foto: opolska Policja

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź