Start Aktualności Igor Kwiatkowski w NDK!

Igor Kwiatkowski w NDK!

przez Nysa Hot

Do Nyskiego Domu Kultury wróciły koncerty, wreszcie wrócą także występy kabaretowe. W grudniu zobaczymy na scenie Igora Kwiatkowskiego.

– Niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. – zachęca na Facebooku Nyski Dom Kultury. – W najnowszym programie Igor dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było.

Najbardziej znana kreacja Igora Kwiatkowskiego to oczywiście postać postrzelonej i zakręconej Mariolki. Artysta znakomicie parodiował też Roberta Makłowicza, Sylvestra Stallone’a a nawet Elżbietę Jaworowicz.

Bilety do nabycia niebawem w kasie NDK
CENA: 80,00 zł parter, 65,00 zł balkon
godz. 17:00 i 20:00

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź