Start Aktualności II Ogólnopolski Zlot Dinofanów w JuraParku w Krasiejowie

II Ogólnopolski Zlot Dinofanów w JuraParku w Krasiejowie

przez Nysa Hot

Już 8 lipca zapraszamy na II Ogólnopolski Zlot Dinofanów w JuraParku w Krasiejowie – największym parku tematycznym dotyczącym prehistorii w Polsce.

Przez cały weekend będziecie mogli posłuchać wystąpień największych gwiazd polskiej paleontologii ostatnich lat i wspólnie wziąć udział w dyskusji.

W Ich towarzystwie wejdziecie na stanowisko paleontologiczne i każdy z Was będzie miał szansę znaleźć prawdziwe skamieniałości sprzed 225 milionów lat.

Na najbardziej nurtujące Was pytana odpowiedzą specjaliści i goście zlotu. W tych dniach odbędzie się  również wystawa skamieniałości i minerałów z całego świata.

Na najmłodszych paleontologów czekają warsztaty wykopaliskowe, podczas których będą mogli znaleźć i wydobyć oryginalne skamieniałości, które będą nagrodą dla najbardziej wytrwałych. To będzie wyjątkowy czas pełen odkrywania tajemnic minionego świata!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź