Start Aktualności III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski przed nami

III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski przed nami

przez Nysa Hot

Za sprawą dwóch poprzednich edycji imprezy, Nysa pokochała zimowe bieganie. Tegoroczna edycja Biegu Mikołajkowego odbędzie się już za niecały miesiąc – 16 grudnia 2023 r. Ponownie Uczestnicy zawodów wystartują i zakończą 5,2 kilometrową trasę w nyskim Rynku.

W tym roku data III Nocnego Mikołajkowego Biegu Nyskiego pokryje się z inauguracją Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wielka Parada Mikołajów, ruszy o godzinie 16:30 a 2,5 godziny później biegacze w czapkach Św. Mikołaja opanują nyskie ulice. Zapowiada się dzień pełen atrakcji i pozytywnych emocji.

Zapisy internetowe do III Nocnego Mikołajkowego Biegu Nyskiego trwają do 8 grudnia a obecnie limit Uczestników wynosi 450, ale Organizator zastrzega możliwość jego zwiększenia. Jak zwykle w Nysie, spodziewać się można bogatego pakietu startowego oraz nagród, które rozlosowane zostaną wśród osób które bieg ukończą.

Rekordowa ilość biegaczy w poprzednim roku – 504 osoby, które zameldowały się na mecie plasuje ten bieg na 4 miejscu w Polsce wśród biegów Mikołajkowych. Być może po tegorocznej edycji uda się wejść na podium?

Na koniec warto pamiętać, że w tym biegu liczy się przede wszystkim dobra zabawa i ma być zachętą do regularnych treningów i zmiany stylu życia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź