Finans daje 300 zł! Zobacz za co

Pokaż swój przystrojony balkon, a nagrodzimy najlepsze zdjęcie - to nowy pomysł firmy Finans Nieruchomości na integrację z klientami. Na zwycięzcę czeka bon o wartości 300 zł do wydania w sklepie ogólnobudowlanym.

Prace, a właściwie zdjęcia konkursowe (max. 3!) należy wysyłać do 30 lipca br. w prywatnej wiadomości na profilu Finans Nieruchomości (link). O tym kto wygra bon zdecyduje jury powołane przez organizatora konkursu. Co będzie w cenie? Jakość zdjęcia czy pomysłowość? Pewnie to drugie, chwytajcie więc za smartfony i pochwalcie się swoimi pięknymi balkonami. Podobną zabawę organizowano dotąd m.in. w Gdańsku, Tarnowie oraz w Koszalinie. Najlepsze zdjęcia na pewno opublikujemy na nysahot.pl

Finans Nieruchomości Nysa konkurs

Czytany 2170 razy
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Artykuły powiązane

 • Rusza budowa osiedla

  2 oferty ma budowę 104 mieszkań przy Franciszkańskiej wpłynęły do Agencji Rozwoju Nysy. Umowa z wykonawcą ma być podpisana w połowie maja.

  - Oferta firmy MTM Budownictwo jest dla nas cenowo jak najbardziej do udźwignięcia - mówi Prezes ARN, Bogdan Wyczałkowski. Przypomnijmy, że budowa mieszkań była jednym z głównych zadań stawianych przez władze miasta przy powoływaniu do życia Agencji Rozwoju Nysy. Niedawno do użytku oddano wyremontowany koszarowiec przy Otmuchowskiej, teraz spółka dzięki zaciągniętemu kredytowi wybuduje nowe mieszkania niskoczynszowe u zbiegu Franciszkańskiej i Grodkowskiej. Inwestycja ma być gotowa już za kilkanaście miesięcy i obejmować również teren przyległy, gdzie będzie m.in. plac zabaw, miejsca parkingowe i miejsca do rekreacji. - Czynsz w nowych mieszkaniach wyniesie około 9 złotych za metr kwadratowy dla osób, które będą chciały wynajmować - dodaje Prezes ARN. - Osoby, które będą chciały w ciągu powiedzmy 15-25 lat dojść do własności będą musiały zapłacić nieco wyższą stawkę. Na dzień dzisiejszy jeszcze nie jest ona ustalona. 

  fot. ARN Nysa

 • Nowe mieszkania przy Otmuchowskiej

  Znakomita wiadomość z rynku nieruchomości. Odpowiedzią na małą ilość ofert jest zapowiedź oddania kolejnych mieszkań, tym razem przy ul. Otmuchowskiej. Każde mieszkanie będzie posiadać przestronny balkon oraz komórki lokatorskie zlokalizowane w podziemnej części budynku.

  Będzie to kontynuacja inwestycji na osiedlu "Mieszkania Otmuchowska", gdzie kilka lat temu prywatny developer dokonał adaptacji budynków po dawnych koszarach. Realizacja inwestycji rozpocznie się w I kwartale br. i zostanie ukończona pod koniec roku 2020. Budynek składa się z dwóch klatek schodowych, w których łącznie znajdują się 53 mieszkania. - Na chwilę obecną pozostały nam w sprzedaży 34 mieszkania - mówi Dawid Przeworski z biura Home Care. - To świadczy o tym, jaki jest deficyt mieszkań z rynku pierwotnego w Nysie. 
  W czterokondygnacyjnym budynku znajdziemy mieszkania o zróżnicowanym charakterze i metrażu, od kameralnych  33 metrowych, poprzez różnej wielkości trzy i czteropokojowe,  aż po  przestronne  mieszkania o powierzchni 90 m2. Na ostatniej kondygnacji projektanci przewidzieli mieszkania dwupoziomowe. 

  Tak jak w przypadku poprzedniej inwestycji MDM sp. z o.o. AB sp. k., teren nieruchomości będzie ogrodzony i posiadał dużą ilość zieleni. Dodatkowym atutem tej inwestycji będą garaże. Co jeszcze będzie wyróżniać mieszkania? Na pewno duże balkony o powierzchni nawet do 18 m2. Zainteresowani mogą uzyskać informacje szczegółowe w biurze Home Care Nysa.

  Wizualizacje inwestycji poznamy za około 2 tygodnie. 

  Przypomnijmy, że podobna inwestycja trwa przy ul. Głuchołaskiej (zobacz), prowadzona przez developera z Namysłowa. 

   

  fot. Home Care Nysa

 • Powstanie 50 nowych mieszkań

  Przy ul. Krawieckiej powstaje 4-kondygnacyjny nowoczesny blok mieszkalny z garażem podziemnym i windą. Swoje lokum znajdzie tu 50 rodzin. Mieszkania w stanie developerskim mają być oddane już w listopadzie br.

  To świetna wiadomość dla Nysy, bo w ostatnim czasie na rynku nieruchomości ceny poszły nawet o 30% w górę, w stosunku do cen sprzed roku czasu. Niewiele jest też nowych ofert zarówno pod zakup jak i pod wynajem. Na przeciw tej sytuacji wychodzi inwestycja firmy developerskiej Milez. Powstające osiedle ma charakteryzować funkcjonalność oraz nowoczesna architektura. Do dyspozycji będą mieszkania o powierzchni od 36 m2  do 68 m2. Co ciekawe, na parterze pojawią się tarasy, a teren wokół osiedla będzie monitorowany. Obecnie na placu budowy prowadzone są głębokie wykopy i prace ziemne pod fundamenty

  fot. Milez Developer

   

   

 • Ogrodowa 2 deklasuje
  w Hot

  1 października poznaliśmy laureata VI edycji Pereł Nysy. Faworyt był jeden, kamienica przy Ogrodowej 2. Pozostali nie mają się czego wstydzić ani obrażać, że developer wyłożył ponad 5 milionów na przywrócenie świetności budynku w tak dobrej lokalizacji naszego miasta.

  - Nominację do Pereł Nysy zgłosił jeden z kilku najemców, którzy wynajmują w budynku pomieszczenia pod własną działalność - mówi właściciel zwycięskiego obiektu, Krzysztof Załanowski. - Mam nadzieję, że budynek będzie służył bardzo długo jego najemcom i cieszył oko przechodniów, bo chyba nikt nie spodziewał się, że zdołamy doprowadzić budynku do takiego stanu.

  VI edycja potwierdziła, że wspólnoty mieszkaniowe mają czym się pochwalić i dobrze spełniają swoją rolę, umiejętnie lokując pieniądze z funduszy remontowych. - Cieszę się, że opracowany przed rokiem Kodeks Krajobrazowy dla całej naszej gminy idealnie wpisuje się w założenia konkursu. - ocenia Architekt Miejski, Roman Jabłoński. - Wszyscy powinnyśmy dążyć do ładu przestrzeni publicznej, a więc zachowania dobrej estetyki elewacji, skwerów i miejsc, gdzie mogą reklamować się lokalni przedsiębiorcy. 

  {loadposition pos1} 

 • Z FSD na odwyk?

  Kolejna interwencja policji w nyskim parku przemysłowym, czy jak kto woli na terenie po dawnym FSD. Tym razem patrol wezwano w sprawie dzikich lokatorów opuszczonych budynków.

  W minionym tygodniu funkcjonariusze zostali wezwani do włamania do jednego z budynków przy dawnej wartowni. Patrol na miejscu odkrył obecność kilku bezdomnych. W kolejnym budynku, przy Reducie Kapucyńskiej policja zatrzymała dwie młode osoby odrzucone narkotykami. Zatrzymana para nie mogła wyjść o własnych siłach.

  Teren nyskiego parku przemysłowego od lat ulega degradacji. Liczne akty wandalizmu i kradzieży w pozostałościach po dawnej fabryce to żadna nowość. Sytuacja ma zmienić się na skutek planowanej rewitalizacji terenu przeznaczonego przez właściciela pod małe i średnie firmy. Po wiosennych wyburzeniach części budynków, wykonawca robót jeszcze w sierpniu przystąpi do dalszej części, a więc przebudowy istniejącej infrastruktury i uzbrojenia terenów pod przyszłych najemców. Na nową wartownię nie ma co liczyć. Oby teren zyskał przyzwoity monitoring przemysłowy. Sam budynek m.in. po dawnej przychodni czeka na nowego właściciela. Zainteresowana jest nyska PWSZ. Czyżby szykuje się nowy akademik? To może być strzał w dziesiątkę.     

Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…