Nowe mieszkania przy Otmuchowskiej

Znakomita wiadomość z rynku nieruchomości. Odpowiedzią na małą ilość ofert jest zapowiedź oddania kolejnych mieszkań, tym razem przy ul. Otmuchowskiej. Każde mieszkanie będzie posiadać przestronny balkon oraz komórki lokatorskie zlokalizowane w podziemnej części budynku.

Będzie to kontynuacja inwestycji na osiedlu "Mieszkania Otmuchowska", gdzie kilka lat temu prywatny developer dokonał adaptacji budynków po dawnych koszarach. Realizacja inwestycji rozpocznie się w I kwartale br. i zostanie ukończona pod koniec roku 2020. Budynek składa się z dwóch klatek schodowych, w których łącznie znajdują się 53 mieszkania. - Na chwilę obecną pozostały nam w sprzedaży 34 mieszkania - mówi Dawid Przeworski z biura Home Care. - To świadczy o tym, jaki jest deficyt mieszkań z rynku pierwotnego w Nysie. 
W czterokondygnacyjnym budynku znajdziemy mieszkania o zróżnicowanym charakterze i metrażu, od kameralnych  33 metrowych, poprzez różnej wielkości trzy i czteropokojowe,  aż po  przestronne  mieszkania o powierzchni 90 m2. Na ostatniej kondygnacji projektanci przewidzieli mieszkania dwupoziomowe. 

Tak jak w przypadku poprzedniej inwestycji MDM sp. z o.o. AB sp. k., teren nieruchomości będzie ogrodzony i posiadał dużą ilość zieleni. Dodatkowym atutem tej inwestycji będą garaże. Co jeszcze będzie wyróżniać mieszkania? Na pewno duże balkony o powierzchni nawet do 18 m2. Zainteresowani mogą uzyskać informacje szczegółowe w biurze Home Care Nysa.

Wizualizacje inwestycji poznamy za około 2 tygodnie. 

Przypomnijmy, że podobna inwestycja trwa przy ul. Głuchołaskiej (zobacz), prowadzona przez developera z Namysłowa. 

 

fot. Home Care Nysa

Czytany 566 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 luty 2019 21:57
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…