Do placówek trafi 18 defibrylatorów?

W Urzędzie Miejskim złożyliśmy nasz autorski wniosek do Budżetu Obywatelskiego Gminy Nysa. Wnioskujemy o zakup defibrylatorów zewnętrznych AED. Dziś mija termin składania wniosków obywatelskich. 

Od początku powstania NysaHot podkreślamy, że czynnie chcemy uczestniczyć w życiu społecznym, a nie wzorem niektórych przepisywać cudze teksty. U nas możecie czytać sprawdzone fakty, a także oglądać autorskie filmy o różnej tematyce. Razem z naszym wydawcą mocno wspieramy lokalne akcje charytatywne, a na deser napisaliśmy naszym zdaniem potrzebny wniosek do BO 2019. Budowanie sieci placówek publicznych z dostępem do ratujących życie defibrylatorów na pewno trzeba podeprzeć szkoleniami i akcją edukacyjną, co również zostało wzięte pod uwagę we wniosku. Spokojnie czekamy na weryfikację merytoryczną i nadanie numeru do głosowania. Wszystkich zainteresowanych pomocą w promowaniu tej idei zapraszamy do współpracy. 

 

Czytany 591 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 luty 2019 19:19
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…