Czuchraj wygrywa wybory

Bez zaskoczenia w Hajdukach Nyskich w czasie wyborów sołtysa. Wybory sołeckie wygrał jedyny kandydat, dotychczasowy sołtys wsi, Jacek Czuchraj.

Będzie to druga z rzędu kadencja popularnego sołtysa, zarazem radnego Rady Miejskiej w Nysie - Jacka Czuchraja. Blisko 99% poparcia to efekt pracy na rzecz rozwoju wsi w ostatnich latach. Sołtys szczególnie widoczny był, kiedy Hajduki najbardziej go potrzebowały. Mowa m.in. o katastrofie budowlanej podczas remontu cennego Kościoła. Czuchraj mocno zabiegał i wciąż zabiega o środki na odbudowanie świątyni. Poza wyborami sołtysa, wybrano również nowy skład Rady Sołeckiej. Mandat zaufania otrzymali: Jerzy Gurbisz, Grażyna Kaczmarczyk, Arkadiusz Siwecki, Bogusław Szczęch i Filip Żurawski.

3 marca poznamy sołtysa Regulic.

Czytany 426 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 luty 2019 19:44
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…