Fantastyczna Parada w czerwcu w Nysie

Marzyliście czasami, by choć na moment przenieść się do bajkowego, wymyślonego świata? Jeśli odpowiedzieliście twierdzącą, to mamy dobrą wiadomość. Taka okazja nadarzy się już w lipcu podczas III edycji Nyskonu. Nim jednak rozpocznie się kolejny magiczny konwent, czeka nas wyjątkowe wydarzenie promujące Festiwal Fantastyki w Nysie.

Już 8 czerwca Fantastyczna Parada na której czekać nas będą pokazy, występy, elementy teatru ulicznego i – jak zapewniają organizatorzy - o wiele więcej! - Podobno czarownicy odkryli sposób na otworzenie międzywymiarowego Portalu. Wciąż nie wiadomo, kto lub co jest po jego drugiej stronie, powinniśmy się spodziewać wszystkiego. Bohaterów, księżniczek, magów, wojowników... Tak wielu ich przybędzie! – mówi tajemniczo Arek Budny, organizator Parady. - Czarownicy otworzą Portal dokładnie 8 czerwca na nyskim rynku. Powinniśmy zaprosić wszystkich mieszkańców królestwa, by wspólnie z nami i naszymi gośćmi przemaszerowali od Pomnika Józefa Piłsudskiego w Nysie do Wieży Ciśnień na ul. Obrońców Tobruku w swych najlepszych strojach. Ach, to będzie wyjątkowy dzień, który zapisze się na kartach historii naszego królestwa! – dodaje Budny.

Coś nam się wydaje, że fani wszelkich magicznych historii będą wniebowzięci. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.  

Czytany 685 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 marzec 2019 20:15
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…