Aktywizacja i Praca

Inkubator Przedsiębiorczości ARN w Nysie prowadzi rekrutację do udziału w Projekcie "Aktywizacja i Praca". Nabory trwają do 1 kwietnia.

Już od kwietnia ruszają bezpłatne szkolenia "szyte na miarę" prowadzące do nabycia, podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych lub kompetencji:

- Recepcjonista branży turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej,
- Pracownik usług kosmetycznych,
- Opiekun osób starszych z elementami pedicure medycznego.

Zgłoś się już dziś jeśli jesteś osobą:
- w wieku 29 lat i więcej, zamieszkującą na terenie powiatu nyskiego,
- bezrobotną (zarejestrowaną w PUP) lub bierną zawodowo, a także znajdującą się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, należącą do co najmniej jednej z grup: osoby w wieku 50 lat i więcej, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby długotrwale bezrobotne, osoby o niskich kwalifikacjach.

Projektodawca oferuje: indywidualne doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, opiekę Mentora Zawodowego, bezpłatne szkolenia zawodowe "szyte na miarę" 3 miesięczne płatne staże zawodowe.

Projektodawca zapewnia: zwrot kosztów dojazdu na szkolenia i staż, pośrednictwo pracy, profesjonalną kadrę wykładowców, wyżywienie podczas szkoleń, materiały dydaktyczne, dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji zawodowych.

Termin naborów: 01.04.2019 r. do godz.12:00

Informacje: tel.: 508 853 768 lub w biurze Inkubatora Przedsiębiorczości ARN w Nysie, ul. Kościuszki 10 (I piętro, lewe skrzydło).

Czytany 235 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 31 marzec 2019 09:11
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…