Miśka - pies bohater

Sznaucer miniaturka okazał wielkie serce. Dziś na osiedlu Podzamcze popularna Miśka pomogła w uratowaniu młodszego kolegi.

Od kilku dni Straż Miejska i pracownicy schroniska dla zwierząt mieli problem ze schwytaniem psa, który błąkał się między osiedlem, a Aleją Wojska Polskiego. Zziebnięty i wygłodniały uciekał na widok ludzi, z wyjątkiem Misi i jej właściciela. Misia zaciekawiona losem kolegi co chwilę prosiła, aby wyjść na spacer, a ten miał ten sam scenariusz. Gdy pojawiała się Misia, nieufny towarzysz chciał wkraść się w jej łaski. Dokarmiony uciekał jednak przy próbie pomocy. Dziś w godzinach przedpołudniowych uciekinier został zwabiony przez Misię do jednej z klatek, gdzie łatwiej było założyć smycz. Tam czekali na niego Strażnicy Miejscy.

Uciekinier czeka teraz w schronisku w Konradowej na swoich właścicieli lub na nową rodzinę, jeśli ci pierwsi się nie pojawią. Ktokolwiek rozpoznaje pieska, prosimy o skontaktowanie się z pracownikami placówki lub Strażą Miejską w Nysie. 

Ktokolwiek wie o właścicielach tego pieska proszony jest o kontakt ze schroniskiem.

 

Czytany 412 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 kwiecień 2019 19:01
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…