Niedługo początek sezonu na kąpielisku!

Pogoda coraz lepsza, temperatury coraz wyższe, więc i coraz więcej z nas myśli o wypoczynku nad wodą. Z pewnością hitem znów będzie miejskie kąpielisko. Zmodernizowany obiekt latem zeszłego roku przyciągnął prawdziwe tłumy. W tym sezonie kąpać będziemy mogli się od 15 czerwca.

To ostatni dzwonek, by szykować formę na lato i bez obaw wskoczyć w strój kąpielowy. A potem oczywiście wprost do wody. Sezon na miejskim kąpielisku ma zacząć się w połowie czerwca. Tym razem będziemy mogli skorzystać nie tylko z nowych niecek i zjeżdżalni, ale też z powstałego obok kompleksu sportowego, gdzie znajdują się m.in. boisko, mini park linowy i plac zabaw. W tym sezonie czekają nas też aż cztery noce basenów. W zeszłym roku impreza cieszyła się wielkim powodzeniem. Dodajmy także, że piasek na kąpielisku, na który w poprzednim sezonie narzekało wiele osób, został wymieniony na trawę.

O wydarzeniach na naszych kąpielisku będziemy oczywiście informować na nysahot.pl. Informacje można znaleźć również na stronie ARN (link).

fot. nysa.eu

Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…