Europejski Dzień Nauki Vademecum

18 maja 2019 r. w godzinach 9.00-16.30 Międzyuczelniane Centrum Studiów i Szkoła Policealna Vademecum w Nysie zapraszają na V edycję EUROPEJSKIEGO DNIA NAUKI.

Dzień Nauki będzie połączony z CYKLEM BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW z następujących dziedzin:

- Animacji dziecięcej w wykonaniu zespołu Kaczki Dziwaczki z Wrocławia gościa specjalnego V edycji EDN

- Rozwoju osobistego w tym trening pamięci,

- Dietetyki w tym warsztaty zdrowego odżywiania

- Florystyki w tym las w szkle

- Kosmetologii w tym dobór makijażu, pielęgnacja skóry

- Fryzjerstwa w tym wpływ fryzury na kreowanie wizerunku

- Bezpieczeństwa i higieny pracy w tym ergonomia w życiu codziennym i w pracy

a także:
- Pedagogiki specjalnej w tym: terapia z udziałem psa, rodzina wobec niepełnosprawności, nowoczesne metody pracy z osobami niepełnosprawnymi m.in. bibułkarstwo w redukcji stresu poprzez mindfulness, jak rozmawiać z uczniem z Zespołem Aspergera, elementy terapii ręki

- Pedagogiki ogólnej w tym: mediacje rówieśnicze, gry i zabawy logopedyczne, objawy depresji u dzieci i młodzieży, zagadnienia z dydaktyki matematyki, praca z mikroskopami w ramach dydaktyki biologii, wspomaganie rozwoju myślenia logicznego i matematycznego dzieci i wiele innych
Warsztaty są całkowicie bezpłatne i mają za zadanie zapoznać uczestników warsztatów z ofertą edukacyjną naszego Centrum a także z kadrą wykładowców. Skierowane są do różnych grup społecznych: nauczycieli, przedstawicieli biznesu, pracowników administracji, służby zdrowia i wielu innych. Na pewno wiele interesujących tematów znajdzie tez młodzież. Jedyne ograniczenie to ukończony 16 rok życia oraz rozpoczęta lub ukończona szkoła średnia.

W tej edycji EDN gościem specjalnym warsztatów będzie największa i najlepsza firma animacyjna we Wrocławiu Kaczki Dziwaczki. Firma zajmuje się prowadzeniem ciekawych animacji dla dzieci w różnych sytuacjach życiowych.


W przerwach planujemy wiele atrakcji: od drzwi wejściowych uczestnicy częstowani są jabłkami, potem oczywiście poczęstunek kawa herbata, słodkości ale nie tylko na uczestników czekają pokazy animacyjne w wykonaniu Kaczek Dziwaczek, a także henna brwi, masaż dłoni i wiele innych.


Warsztaty kończą się uzyskaniem certyfikatu EDN Vademecum.

Czytany 117 razy Ostatnio zmieniany sobota, 18 maj 2019 06:54
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…