Znów oczarowali publiczność!

To była prawdziwa magia – Magia Tańca. W niedzielę młodzi zdolni tancerze z AZS TANERO Nysa już po raz trzynasty zaprezentowali swoje umiejętności. Zatańczyli ponad 20 różnorodnych choreografii,  udowadniając, ze w naszym mieście talentów nie brakuje. Tańczyli wszyscy - od szkrabów po dorosłe instruktorki. Wszystko rozpoczęło bajkowe widowisko "Kraina marzeń” z udziałem aż 150 tancerzy! Zaczęło się od mocnego uderzenia, a później napięcie, niczym u Hitchcocka, tylko rosło.

Na parkiecie od początku widać było wspaniałą chemię miedzy młodymi tancerzami, którzy rozumieli się bez słów. Zresztą, jak zgodnie podkreślali już po występach, TANERO jest jak jedna wielka rodzina. Wszyscy się wspierają, pracują na sukces swój i przyjaciół z zespołu. Wszyscy też zgodnym chórem podkreślali ogromną rolę jaką w tej niesamowitej grupie odgrywa założycielka szkoły, Aleksandra Król-Kassan. Dla wielu dzieci jest jak druga mama, nie tylko uczy tańca, ale gdy trzeba jest wsparciem dla swoich podopiecznych, także na co dzień. To ona trzynaście lat temu wymyśliła projekt Magii Tańca, który znakomicie przyjął się w Nysie i wciąż się rozwija.

W niedzielę na parkiecie hali AZS przy Głuchołaskiej oglądaliśmy ponad 20 choreografii w stylach disco dance, show dance, street dance, widowisko taneczne, taniec brzucha, akrobatyka, solo, duety, małe formacje i formacje. Zobaczyliśmy i usłyszeliśmy popularne motywy z filmów i bajek. To było 90 minut, które zleciało właśnie jak dobry film. Młodzi tancerze z każdym występem jeszcze podkręcali tempo, wprawiając w zachwyt rozentuzjazmowaną i żywiołowo reagującą publiczność. Barwne widowisko zakończył wspólny taniec do muzyki hip hop.

Czytany 50 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 czerwiec 2019 17:58
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…