Ale Frajda!

Kąpielisko Miejskie Frajda działa już od tygodnia. W tym roku można korzystać z nowych obiektów, m.in. boisk i placu zabaw. Są też wreszcie szatnie, a uciążliwy piasek zastąpiła trawa.

W taki skwar nie marzymy chyba o niczym innym niż o tym, by wskoczyć do wody i trochę się ochłodzić. Kąpielisko Miejskie zaprasza codziennie do skorzystania z basenów i zjeżdżalni. Ale nie tylko. Jest też sporo innych atrakcji. Są boiska, m.in. do gry w koszykówkę. W budynku obok kąpieliska możemy skorzystać z szatni i prysznicy. Z pomieszczeń na piętrze nowego gmachu będzie korzystać tzw. trzeci sektor. Będą m.in. warsztaty dla podopiecznych programów realizowanych przez nyski OPS.

Na obiekcie będzie dużo zabawy nie tylko w dzień. Przed nami w tym sezonie przynajmniej cztery noce basenów. Organizatorzy zapowiadają, że będzie sporo niespodzianek, a oprawę muzyczną zapewnią najlepsi lokalni DJ-e. Obiekt ma też być miejscem innych wydarzeń kulturalnych. O nich na pewno będziemy informować na Nysa Hot.

Kąpielisko będzie czynne przynajmniej do 31 sierpnia. Istnieje opcja, że nawet do 15 września.  Z obiektu możemy korzystać codziennie w godzinach 10:00 - 19:00.

Cennik opłat za wejście na kąpielisko:

- bilet normalny - 6 zł.,
- bilet ulgowy (uczniowie, studenci) - 4 zł.,
- dziecko do lat 7 - 1 zł.

Czytany 333 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 czerwiec 2019 05:17
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…