Kolejna nowa karetka w nyskim szpitalu

Miesiąc temu ZOZ w Nysie wzbogacił się o nowy pojazd, teraz tabor został poszerzony o kolejną fabrycznie nową karetkę. Uroczysty odbiór odbył się w obecności władz regionu oraz pracowników szpitala.

Zakup nowego ambulansu został sfinansowany ze środków własnych szpitala i ma przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Systematyczna wymiana pojazdów jest ważna choćby z tego powodu, że przy intensywności pracy, poszczególne podzespoły zużywają się. Dwa nowe pojazdy zobaczymy niebawem na ulicach, z kolei dwa wysłużone przejdą z czasem dot tzw. rezerwy i będą eksploatowane choćby w transporcie medycznym.

fot. Starostwo Powiatowe w Nysie

Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…