Głosowanie na MBO rozpoczęte

Bez wielkie echa, ale wystartowało. Do 25 września możemy głosować na projekty złożone do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do podziału są 3 miliony złotych.

W 3 edycji MBO można głosować na 67 projektów podzielonych na 5 subregionów i 12 powiatów. Mieszkańcy Opolszczyzny mogą głosować na jeden projekt powiatowy i jeden projekt subregionalny, obejmujący swoim zasięgiem miejsce ich zamieszkania. Głosować można tylko raz. Głosować może każdy mieszkaniec województwa opolskiego. W przypadku osób niepełnoletnich poniżej 16 roku życia konieczna jest zgoda opiekunów lub rodziców na karcie do głosowania. W razie problemów natury administracyjnej pomoc można uzyskać w nyskime starostwie.

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone do 22 października tego roku. Co ciekawe, 

Zobacz - KARTY DO GŁOSOWANIA

Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…