IV Opolskie Targi Ekonomii Społecznej

IV Opolskie Targi Ekonomii Społecznej to nie tylko szereg ciekawych spotkań i wydarzeń. To także możliwość zobaczenia zrewitalizowanego Rynku. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 i 28 września.

W programie wydarzenia przewidziano m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne i kulinarne połączone z degustacją, a także liczne pokazy (w tym pokazy dawnego sprzętu strażackie) i występy artystyczne. W sobotę warto wybrać się na imprezę plenerową na rynku (start o 14.00). Wieczorem na scenie zagra dla nas Horyzont oraz zespół Piersi. Targi organizowane są przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych w Paczkowie, pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego. 

 

 

Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…