Słynna ciężarówka Coca-Coli znowu w Nysie?

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta. Słysząc te słowa od razu przypomina nam się słynna reklama i motyw muzyczny. I oczywiście kultowa ciężarówka Coca-Coli. Dwa lata temu charakterystyczny czerwony pojazd zaparkował na nyskim Rynku. W grudniu znów może przyjechać do naszego miasta. Wszystko zależy od głosowania internautów. Jakie Nysa ma realne szanse?

Ciężarówki Coca-Coli wyruszą w świąteczną trasę w grudniu. Jak zwykle przywiozą wiele niespodzianek do miast które odwiedzą. Czerwonymi pojazdami podróżował będzie św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów.  W tym roku, po raz pierwszy w historii, wszystkie miasta na drodze ciężarówek zostaną wyłonione za pośrednictwem głosowania.

LINK DO GŁOSOWANIA >>> ZOBACZ (pamiętajcie, głosujemy na FB Coca Coli, nie pod postami znajomych, którzy udostępnią post)

Na fanpejdżu polskiego oddziału Coca-Cola znajdziemy post z informacją o rozpoczęciu głosowania. Potrwa ono do 1 grudnia. Pod postem należy wpisać w komentarzu miasto poprzedzone #. 10 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finałowego etapu, w którym internauci wybiorą 3 zwycięskie miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Coli! Do tej pory oddano ponad 150 tys. głosów na różne miasta, w tym duże aglomeracje. Wszystko zależy od mobilizacji mieszkańców. Coca-Cola zadbała o to, żeby każde miasto, bez względu na wielkość i liczbę mieszkańców miało szansę na zwycięstwo. Dlatego rozgrywka toczyć się będzie osobno między dużymi, średnimi i małymi miastami (zwycięstwo przypadnie każdemu z nich).

Głosujmy i wspierajmy nasze miasto. #Nysa

Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…