Nysa pomaga pogorzelcom

23 listopada w Nadziejowie pożar kamiennicy spowodował śmierć 2 osób. 6 rodzin musiało opuścić swój dom. Wielka mobilizacja sąsiedzka nie mija również Nysy.

Gmina Otmuchów zapewniła poszkodowanym lokale zastępcze, a ludzie dobrej woli od przeszło tygodnia dostarczają poszkodowanym rodzinom szereg produktów. W takich przypadkach potrzebna jest również pomoc finansowa. Wpłat można dokonywać na specjalne konto założone na ten cel przez Radę Parafialną w Kopernikach.

BS w Otmuchowie o/Nysa  39 8872 1026 0031 5172 2000 0040
 
Dzisiaj solidarność z pogorzelcami okazali również pracownicy Starostwa Powiatowego w Nysie, którzy przeprowadzili w urzędzie zbiórkę pieniędzy. Tym razem z góry idzie dobry przykład. To ważne, bo wśród sześciu poszkodowanych rodzin jest czterech strażaków. Na co dzień to oni udzielają pomocy, dziś możemy im się odwdzięczyć.
Czytany 258 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 grudzień 2019 16:05
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…