Dni Nysy odwołane!

Informowaliśmy o tym już wczoraj, dziś nieco więcej informacji o odwołaniu najbardziej rozpoznawalnej imprezy w regionie, Dni Nysy.

Koronawirus praktycznie zabił tegoroczny sezon letnich wydarzeń. Na liście odwołanych imprez w regionie czołowe miejsce zajmują Dni Nysy. Święto Miasta zostało oficjalnie odwołane, a organizatorzy nie podali kolejnej daty. W praktyce oznacza to, że na koszt miasta będziemy bawić się dopiero za rok. Zakładając, że Europa upora się z pandemią do końca czerwca, trudno sobie wyobrazić, że organizatorzy Dni Nysy ponownie zakontraktują czołowe gwiazdy. Pamiętajmy, że najlepsi polscy artyści mają zajęty kalendarz na wiele miesięcy naprzód. W zależności od zapisów w kontraktach, część koncertów będzie musiała się odbyć np. w środku tygodnia. Nysa za odwołanie święta miasta nie powinna ponieść żadnych kar umownych. Na podobne kroki zdecydowali się włodarze wielu miast w Polsce.

Na razie nie wiadomo, co z wydarzeniami zaplanowanymi na maj i czerwiec. Te prawdopodobnie również nie odbędą się. Wszystko będzie zależeć od  aktualnej sytuacji epidemicznej.

Ostatnio zmieniany sobota, 21 marzec 2020 14:52
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…