Do dzisiaj Opolszczyzna miała trzech wiceministrów. Wszystko zmieniło się po dymisji posła Kamila Bortniczuka z Głuchołaz. Wczoraj z Rządem rozstał się jego polityczny mentor i szef Porozumienia Jarosław Gowin. Razem planują zabiegać o poparcie inicjatywy zmiany Konstytucji.

Sprzedaż ruszyła wczoraj, ale zapasy jeszcze są. Mowa o płynie do dezynfekcji rąk DEZPOWER, produkowanym przez spółkę Bioagra. Limit sprzedaży wynosi 1 szt. na osobę. 

Czy bezpiecznie jest iść do kościoła w stanie epidemii? Zdania są podzielone. Ci którzy zdecydują się pozostać w domach mają szeroki wybór transmisji. 

Parki, place zabaw, bulwary - zamknięte. Co z działkami? Sprawa nie jest taka prosta. - W przypadkach rażącego łamania obostrzeń i lekceważącego podejścia do obowiązujących zakazów trzeba liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi i karą grzywny - apelują policjanci.

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…