Jak dotrzeć szybko do wiernych? Niestety, najszybciej przez Facebooka. Dziś proboszcz Kościoła pw. św. Elżbiety poinformował o zdewastowaniu skarbonek pod chórem.

Kiedy zamkną Kolejową? Wyróżniony

Gmina Nysa przygotowuje się do zamknięcia kolejnej ulicy. Mowa o Kolejowej, która prawdopodobnie jeszcze w lutym zostanie wyłączona z ruchu kołowego. Dobra wiadomość jest taka, że kończy się remont ulicy Celnej.

Prudniccy policjanci zatrzymali dziś rano 53-letniego mieszkańca powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna prowadził 40-tonową ciężarówkę na podwójnym gazie. Badanie alkomatem wykazało pół promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 53-latkowi prawo jazdy. To kolejne tego typu zatrzymanie w ostatnim czasie.

W ubiegły czwartek, w lesie obok wsi Jasienica Dolna przypadkowy przechodzień podczas spaceru z psem natknął się na makabryczne znalezisko. Znajdowały się tam ludzkie szczątki w stanie daleko posuniętego rozkładu. To szok dla miejscowej społeczności. Za kilka dni powinniśmy poznać tożsamość denata.

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…