Super User

Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kamień węgielny pod budowę fabryki Umicore w WSSE oficjalnie wmurowany. W pierwszym etapie pracę znajdzie tu 400 osób. Równolegle powiat i gmina kończą budowę niezbędnej infrastruktury technicznej.

Kim jest zwycięzca Trytona?

W sobotę poznaliśmy laureata Trytona Nyskiego. Podczas XXII gali zwyciężył muzyk, Mariusz Drożdżal. Jak zdradziła przewodnicząca kapituły - Monika Kamińska, wybór był trudny bo kandydaci reprezentowali bardzo odmienne środowiska, ale dyrygent Chóru Hosanna zwyciężył z dużą przewagą.

21 odcinek Faktografu

Z najnowszego Faktografu Powiatu Nyskiego  dowiemy się m.in. i remoncie ratuszowego zegara w Otmuchowie, kolejnej edycji Lata Kwiatów 2020, czy też o bieżących inwestycjach Powiatu Nyskiego.

Zostań ratownikiem wodnym

Nyski WOPR zaprasza chętnych do udziału w szkoleniu ratowników wodnych na 2 poziomach. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 8 marca o godzinie 14 na stanicy WOPR na Skorochowie.

Era Nowych Kobiet

Inkubator Przedsiębiorczości ARN w Nysie oraz Nyski Dom Kultury zapraszają kobiety z Nysy i okolic na inauguracyjne spotkanie klubu Era Nowych Kobiet.

Interaktywne widowisko balonowe

18 marca we Wrocławiu, a 19 w Nysie.  Dzięki widowisku "Funny Balls Show” marzenia najmłodszych staną się rzeczywistością!  Na scenie podczas godzinnego show zobaczymy 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych kształtach.

Strona 1 z 100

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…