Umicore rekrutuje

Umicore zbuduje w Nysie zaawansowany technologicznie zakład produkcji materiałów akumulatorowych i zatrudni wielu wykwalifikowanych pracowników. Firma rozpoczęła kolejny etap rekrutacji na 9 stanowisk kierowniczych, między innymi: kierownik jakości, kierownik IT czy kierownik logistyki.

Wszystkie otwarte pozycje można znaleźć na stronie www.rbm.umicore.com/en/careers/

Większość operatorów i innych pracowników technicznych, takich jak kontrola jakości, utrzymanie ruchu, laboratorium, magazyn i logistyka, zostaną zatrudnieni od 2020 roku. Każde ogłoszenie zostanie opublikowane na stronie internetowej Umicore. Ogłoszenia będzie można znaleźć również na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie (www.pup.nysa.pl), który będzie wspierał proces rekrutacji. Radzimy regularnie sprawdzać powyższe strony i aplikować tylko w otwartych naborach. Wypełniając swój profil na stronie Umicore, można otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy.

Umicore przywiązuje dużą wagę do zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników i ma na celu zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy dla wszystkich osób pracujących w zakładzie w Nysie. Wszyscy nowi pracownicy przejdą kompleksowy program szkoleniowy.

fot. umicore.com

Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaloguj się, by skomentować

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…