Start Aktualności Instruktorzy NDK wciąż prowadzą zajęcia

Instruktorzy NDK wciąż prowadzą zajęcia

przez Nysa Hot
Jak rozwijać artystyczna pasję swojego dziecka, gdy Nyski Dom Kultury jest zamknięty? Instruktorzy wciąż uczą tańca, czy gry na gitarze.  
 
Nyski Dom Kultury mierzy się z wyzwaniami pandemii koronawirusa i swoją działalność przeniósł do internetu. Na profilu Facebookowym instruktorzy prowadzą zajęcia zdalnie. Można się do nich dołączyć oglądając filmy. Na stronie pojawiły się już pierwsze lekcje gry na gitarze, animacji, czy wirtualne kursy tańca. Od podstaw można nauczyć się także gry w szachy. 
 
Filmy pojawiają się codziennie, a to daje wiele możliwości. Teraz nie trzeba być uczestnikiem Amatorskiego Ruchu Artystycznego, aby korzystać z lekcji z profesjonalistami. Wystarczy włączyć komputer, wybrać zajęcia, które nas interesują i uważnie oglądać. 
 
To jednak nie koniec, ponieważ regularnie na fanpage’u, pracownicy Nyskiego Domu Kultury czytają bajki oraz wiersze. Miłośnicy poezji mogą brać udział w Wirtualnym Salonie Literackim. Być może dzięki takiej działalności, po otwarciu Nyskiego Domu Kultury, więcej uczestników będzie chciało brać udział w zajęciach na żywo. Niewykluczone jest także, że placówka będzie chciała dodatkowo kontynuować zdalne lekcje. 
 
fot. NDK Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź