Start Hot IXAR w nowych barwach

IXAR w nowych barwach

przez Nysa Hot

Prototyp auta elektrycznego z Nysy w nowych barwach. Jak mówi Paweł Dytko, obecnie trwają prace nad drugim modelem. Premiera spodziewana jest już czerwcu br. podczas targów poznańskich.

Proto Cars pochwaliła się nowym wyglądem IXAR, a obecnie trwają już prace nad drugim, bardziej dopracowanym modelem. Będzie on mniejszy i lżejszy, dzięki czemu można spodziewać się lepszych osiągów.

[quote width=”auto” align=”left|right|none” border=”COLOR” color=”COLOR” title=”mówi Paweł Dytko”]Auto będzie miało zbliżony design, choć budujemy je na innej konstrukcji. Na pewno będziemy chcieli zastosować w nim mniejszą baterię.[/quote]

Design auta to dzieło konstruktorów i grafików z Nysy. Jak zaznacza Paweł Dytko, dopiero z trzecim modelem będzie można starać się o homologację dla aut tej klasy. Docelowo pojazd będzie miał 1,5m szerokości i będzie przeznaczony dla 4 osób.

fot. Proto Cars / niechwiadowicz.com

 

 

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź